021-reading

KİŞİYE ÖZEL KİTAP

Öğrencinin girdiği deneme sınav sonuçlarındaki yanlış ve boşlarına göre nokta analizi sınav sonuç raporu (nap) çıkarılıp, her öğrencinin adına özel ve sadece öğrencinin eksik konuları dikkate alınarak ‘Kişiye Özel Soru Bankası’ hazırlanarak öğrencinin eksikleri alt konu başlıklarına varana kadar giderilerek çalışma sürecine devam etmesi sağlanmaktadır.
059-research

TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVLARI

Sınav gruplarımız için her hafta diğer gruplarımız için iki haftada bir yapılan deneme sınavlarımız TÜRKİYE GENELİ özelliğinde olup sınava giren öğrencilerimiz tüm sınav şubelerindeki öğrenciler içindeki durumunu görebilmektedir.
035-video tutorials

SINAV TV

Öğrencilerimiz kendilerine ait şifrelerle girdikleri Sınav TV'den anlamadığı veya tekrar etmek istediği tüm konulara ait, 7-24 izleyebileceği çevrimdışı konu anlatım videoları mevcuttur. Ayrıca deneme sınavı sorularımızın video soru çözümleri de Sınav TV'de mevcuttur.
008-computer

SINAV DİGİTAL

Dijital platformumuzda tüm yayınlarımızın dijital halleri ve soru bankalarımızdaki soruların videolu çözümleri vardır. Böylece öğrencimiz sınav yayınlarında yapamadıkları soruların çözümlerine istediği saatte Sınav digital ile ulaşabilmektedir.
001-advisor

DANIŞMAN ÖĞRETMENLİK SİSTEMİ

Danışman öğretmen rehberlik birimine destek amaçlı düzenli olarak veli araması gerçekleştirmektedir. Siz velilerimize öğrenci hakkında kendi branşı adı altında genel bilgi vermektedir. Yapılan aramalar idare ve rehberlik olarak değerlendirilip öğrencilere ya da velilere karşılaşılan duruma göre geri dönüt yapılmaktadır. Danışman öğretmen aynı zamandan öğrencinin motivasyonunun arttırılmasında, öğrencinin ders çalışma sorumluluğunu hatırlatması ve akademik başarısının yükselmesi konusunda telkinlerde bulunmaktadır.
025-selective

K-12 SİSTEMİ

Öğrencinizin sınav sonuçları, devamsızlık, ödev takibi, etütler ve etütlere devam gibi tüm konulara veli şifresiyle ulaşabileceğiniz otomasyon sistemidir. Öğrencinize ait tüm akademik verilere istediğiniz saatte K12'ye girerek ulaşabilirsiniz. K12 şifreleriniz daha önce sizlere gönderilmiş olup şifresini kaybeden veya unutulan velilerimizin kurumdan almaları rica olunur.
KAYIT